Początki działalności firmy e-tutoring sięgają 2007 roku, gdy nasza internetowa szkoła językowa stawiała pierwsze kroki w nauczaniu języków obcych przez komunikator Skype. Wraz z domeną alleszkola.pl zdobywaliśmy doświadczenie jako lektorzy języka angielskiego i niemieckiego przez internet, by w 2008 roku przyjąć obecną nazwę firmy. W ciągu ponad 5 lat nauczania prowadziliśmy kursy dla setek osób, osób prywatnych i pracowników firm, pomagając im w zdobyciu niezbędnych kompetencji językowych i przygotowując do uzyskania certyfikatów- angielskiego Cambridge ESOL i niemieckiego Institut Goethe.

Sukcesy naszych absolwentów poparte certyfikatami językowymi to dla nas satysfakcja i potwierdzenie, że to, w jaki sposób uczymy przynosi bardzo wymierne rezultaty w opanowywaniu języka angielskiego lub niemieckiego. Oferujemy naszym słuchaczom możliwość nauki języka obcego przy pomocy komputera i komunikatora Skype, jeśli jest to niemożliwe, proponujemy inne rozwiązanie- naukę poprzez telefon VOIP. Firmom, które chcą skorzystać z naszych usług możemy zaoferować specjalistyczne szkolenia językowe dostosowane do profilu zawodowego, wszystkim kursantom gwarantujemy opracowanie programu zgodnego z indywidualnymi potrzebami i oczekiwaniami. Mogą to być kursy oparte na konwersacji, ogólne z naciskiem na komunikację, a także egzaminacyjne i specjalistyczne. 

Nauka w e-tutoring to gwarancja jakości, efektywności i profesjonalizmu. Oferujemy nowoczesne metody nauczania z wykorzystaniem interaktywnych materiałów w postaci wirtualnej tablicy i odtwarzacza multimedialnego, z których lektor razem z uczestnikami kursu mogą korzystać w czasie rzeczywistym. Dzięki temu angielski i niemiecki przez Skype w naszej szkole będzie interesujący dla każdego z uczniów niezależnie od poziomu kompetencji językowych, z jakim zaczyna szkolenie.

Dla czego warto wybrać e-tutoring?

Jesteśmy jedną z najdłużej działających szkół językowych w Polsce w dziedzinie nauczania języków obcych przez internet. Specjalizujemy się w prowadzeniu szkoleń języka angielskiego i niemieckiego za pomocą komunikatora Skype oraz telefonu VOIP. Wieloletnie doświadczenie lektorów, elastyczność w dostosowywaniu oferty do konkretnych oczekiwań klientów firmowych i indywidualnych oraz nowoczesne metody nauki z wykorzystaniem interaktywnych materiałów to atuty, które pozwalają naszym uczniom na osiągnięcie doskonałych wyników.

Doświadczona kadra lektorska

Od 2007 roku prowadzimy kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania, ze szczególnym naciskiem na rozwijanie umiejętności swobodnej komunikacji w wybranym języku. Uczestnicy naszych szkoleń mogą zdecydować się na angielski przez Skype z wybraną ilością lekcji z lektorem, podobnie, jak w przypadku zajęć z języka niemieckiego przez internet. Z dużym powodzeniem przygotowujemy również naszych kursantów do egzaminów językowych Cambridge ESOL i Goethe Institut. Absolwenci prowadzonych przez nas szkoleń mogą się pochwalić uzyskanymi certyfikatami językowymi potwierdzającymi zdobyte przez nich umiejętności i kompetencje językowe.
Nowoczesna metodologia nauczania
Angielski i niemiecki przez Skype to szkolenia prowadzone w czasie rzeczywistym, z wykorzystaniem mikrofonu, słuchawek i kamery internetowej, czyli narzędzi, które zapewniają wizualny i dźwiękowy kontakt uczestników z lektorem. Osobom, które nie mają możliwości zainstalowania komunikatora Skype na komputerze firmowym proponujemy zajęcia z wykorzystaniem technologii VOIP. Kursanci sami wybierają dogodny dla siebie termin zajęć, po czym logują się o określonej porze w wirtualnej klasie i korzystając z komunikatora Skype uczestniczą w prowadzonej przez lektora lekcji. Do dyspozycji słuchaczy oddajemy interaktywną tablicę widoczną na ekranie, na której przedstawiane są prezentacje, ilustracje do tekstów, istnieje też możliwość pisania na niej przez każdego z uczestników zajęć. Nowoczesnym narzędziem jest także odtwarzacz multimedialny z możliwością odtworzenia przez lektora nagrań video i audio.

Elastyczny terminarz zajęć

Nauka języków obcych online to przede wszystkim wygoda i oszczędność czasu, co cenią sobie szczególnie pracownicy firm, ale też osoby prywatne. Wystarczy komputer z dostępem do internetu, by o wybranej porze wejść do klasy wirtualnej poprzez naszą stronę e-tutoring.pl. Interaktywne wyposażenie bardzo wspomaga proces przyswajania obcych zwrotów, sprawiając, że nauka staje się przyjemnością.

Przyjazna atmosfera nauki

Nasze doświadczenie w nauczaniu przez internet, najwyższa pod względem merytorycznym jakość prowadzonych kursów zawsze dostosowanych do określonej grupy zawodowej oraz zastosowanie najnowocześniejszych technik multimedialnych to atuty, które doceniło już wiele osób i firm. Liczymy na to, że prezentowana oferta kursów angielskiego i niemieckiego przez Skype również Państwa zachęci do podjęcia nauki w naszej szkole językowej.