Jesteśmy jedną z najdłużej działających szkół językowych w Polsce w dziedzinie nauczania języków obcych przez internet. Specjalizujemy się w prowadzeniu szkoleń języka angielskiego i niemieckiego za pomocą komunikatora Skype oraz telefonu VOIP. Wieloletnie doświadczenie lektorów, elastyczność w dostosowywaniu oferty do konkretnych oczekiwań klientów firmowych i indywidualnych oraz nowoczesne metody nauki z wykorzystaniem interaktywnych materiałów to atuty, które pozwalają naszym uczniom na osiągnięcie doskonałych wyników.

Doświadczona kadra lektorska

Od 2007 roku prowadzimy kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania, ze szczególnym naciskiem na rozwijanie umiejętności swobodnej komunikacji w wybranym języku. Uczestnicy naszych szkoleń mogą zdecydować się na angielski przez Skype z wybraną ilością lekcji z lektorem, podobnie, jak w przypadku zajęć z języka niemieckiego przez internet. Z dużym powodzeniem przygotowujemy również naszych kursantów do egzaminów językowych Cambridge ESOL i Goethe Institut. Absolwenci prowadzonych przez nas szkoleń mogą się pochwalić uzyskanymi certyfikatami językowymi potwierdzającymi zdobyte przez nich umiejętności i kompetencje językowe.

Nowoczesna metodologia nauczania

Angielski i niemiecki przez Skype to szkolenia prowadzone w czasie rzeczywistym, z wykorzystaniem mikrofonu, słuchawek i kamery internetowej, czyli narzędzi, które zapewniają wizualny i dźwiękowy kontakt uczestników z lektorem. Osobom, które nie mają możliwości zainstalowania komunikatora Skype na komputerze firmowym proponujemy zajęcia z wykorzystaniem technologii VOIP. Kursanci sami wybierają dogodny dla siebie termin zajęć, po czym logują się o określonej porze w wirtualnej klasie i korzystając z komunikatora Skype uczestniczą w prowadzonej przez lektora lekcji. Do dyspozycji słuchaczy oddajemy interaktywną tablicę widoczną na ekranie, na której przedstawiane są prezentacje, ilustracje do tekstów, istnieje też możliwość pisania na niej przez każdego z uczestników zajęć. Nowoczesnym narzędziem jest także odtwarzacz multimedialny z możliwością odtworzenia przez lektora nagrań video i audio.
Elastyczny terminarz zajęć
Nauka języków obcych online to przede wszystkim wygoda i oszczędność czasu, co cenią sobie szczególnie pracownicy firm, ale też osoby prywatne. Wystarczy komputer z dostępem do internetu, by o wybranej porze wejść do klasy wirtualnej poprzez naszą stronę e-tutoring.pl. Interaktywne wyposażenie bardzo wspomaga proces przyswajania obcych zwrotów, sprawiając, że nauka staje się przyjemnością.

Przyjazna atmosfera nauki

Nasze doświadczenie w nauczaniu przez internet, najwyższa pod względem merytorycznym jakość prowadzonych kursów zawsze dostosowanych do określonej grupy zawodowej oraz zastosowanie najnowocześniejszych technik multimedialnych to atuty, które doceniło już wiele osób i firm. Liczymy na to, że prezentowana oferta kursów angielskiego i niemieckiego przez Skype również Państwa zachęci do podjęcia nauki w naszej szkole językowej.