• Nauka języków online

  Niemiecki, angielski, chiński i nie tylko


  Sprawdź ofertę

 • Poznajcie mnie

  Mam na imię Marta. Kim jestem? W pierwszej kolejności jestem pasjonatką. Świadomie wybrałam w życiu konkretną drogę, a odwaga i konsekwencja sprawiły, że z radością podążam nią po dziś dzień. Dzięki temu mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć o sobie to, co chciałoby mówić każde z nas: robię to, co kocham i kocham to, co robię.

  Wywodzę się z rodziny tworzonej niemal wyłącznie przez nauczycieli, więc śmiało można powiedzieć, że chęć i potrzebę do codziennego dzielenia się wiedzą wyssałam wraz z mlekiem matki. Sama specjalizuję się w chemii oraz języku angielskim i to właśnie zagadnienia dotyczące tych dwóch dziedzin są przedmiotem moich spotkań z uczniami i studentami.  Tej pracy poświęcam się już 18 lat. Od prawie dwóch dekad nieprzerwanie dążę też do tego, aby stale się rozwijać i wzbogacać swój warsztat. Pomagałam już między innymi w przygotowaniu do testów gimnazjalnych, matur (także tych międzynarodowych) czy specjalistycznych egzaminów technicznych. Potwierdzeniem moich kwalifikacji mogą też być dyplomy z wydziałów Technologii i Inżynierii Chemicznej oraz Filologii Angielskiej. Nie tylko uczę, ale sama również podjęłam się nauki dwóch języków obcych: niemieckiego i chińskiego.

  Wiecie już kim jestem i co robię. Pozostaje pytanie: dlaczego? Odpowiedź jest prosta – to moje źródło satysfakcji, które sprawia, że czuję się zawodowo spełniona. Staram się przekazywać wiedzę o chemii i języku angielskim w wyjątkowy sposób. Chcę pokazać, jak sama widzę te przedmioty i zachęcać podopiecznych do ich zgłębiania. Prawda jest taka, że sukcesy  uczniów są tym, co daje mi najwięcej powodów do radości i szczególnie zachęca do działania.

  To właśnie cała ja, Marta. Zapalona miłośniczka rowerowych podróży, fanka niebanalnego kina, wyjątkowo kochająca kontakt z drugim człowiekiem. Wymagająca w stosunku do innych, ale przede wszystkim względem samej siebie. Poznaliście już trochę mnie, teraz ja chętnie poznam Was.

  Serdecznie zapraszam do kontaktu,

  Marta Węglewska  Dlaczego e-tutoring?

  Doświadczona kadra lektorska

  Istnieje pewna popularna sentencja, w której stwierdzono, że nauczyciele to osoby skazane na wieczne doskonalenie.  My wyjątkowo mocno się z nią zgadzamy i dlatego cała nasza kadra lektorska regularnie dba o rozszerzanie wiedzy i sukcesywne rozbudowywanie swojego warsztatu. Wszyscy mamy w tym zakresie jednakowe zdanie, a to jeden z elementów, dzięki którym tworzymy świetny zespół. W jego ramach wspólnie sformułowaliśmy konkretny cel: nauczać efektywnie i w pełni osiągać zaplanowane efekty.

  Nad realizacją tego postanowienia konsekwentnie pracujemy już od kilkunastu lat. Kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania prowadzimy od roku 2007, więc możemy z dumą pochwalić się bogatym doświadczeniem na tym polu. Z czasem nasza grupa ewoluowała, ale nie zmieniła się za to jej determinacja, pełne zaangażowania podejście oraz chęć dzielenia się wiedzą. To właśnie one stanowią mocne fundamenty, na których opieramy codzienną działalność.

  W naszej kadrze lektorskiej spotkacie wyłącznie wykwalifikowanych specjalistów, którzy właściwie ukierunkują Waszą naukę. Kładziemy duży nacisk na rozwijanie umiejętności swobodnej komunikacji w wybranym języku i dzień w dzień pracujemy nad tym, aby uczestnicy kursów byli bardzo zadowoleni z jakości, którą gwarantujemy im podczas każdej wirtualnej lekcji.

  Oferujemy nie tylko naukę wybranego języka na własny użytek, ale mamy też duże doświadczenie w efektywnym przygotowywaniu kursantów do egzaminów Cambridge ESOL i Goethe Institut. Absolwenci naszych szkoleń mogą pochwalić się prestiżowymi certyfikatami, potwierdzającymi umiejętności, jakie nabyli podczas tej owocnej współpracy.

  Nasza kadra lektorska, wykorzystując nowoczesne metody nauczania, zadba o nadanie Twojej nauce właściwego kierunku. Pomożemy Ci wyznaczyć cele, a później wspólnie będziemy dążyć do ich realizacji. Gwarantujemy doświadczenie, potwierdzone umiejętności, fachowe wsparcie specjalistów i chęć przystępnego dzielenia się wiedzą. Ty musisz zająć się jedynie początkową motywacją, my zadbamy o resztę.

  Czekamy na Ciebie i serdecznie zapraszamy do wspólnej nauki. 

  Elastyczny terminarz zajęć

  Żyjemy obecnie w świecie, w którym wiele rzeczy dzieje się w biegu. Z niektórych spraw musimy rezygnować, nie na wszystko starcza nam godzin w dobie. Stosunkowo często cierpi na tym nauka języków obcych. Zdajemy sobie wprawdzie sprawę z jej wagi, ale nie zawsze jesteśmy w stanie wygospodarować odpowiednią ilość czasu, która pozwoliłaby z należytą starannością poświęcić się temu tematowi.

  E-tutoring stanowi odpowiedź właśnie na tego rodzaju problemy. Ta nowoczesna metoda nauczania języków obcych pozwala nie tylko osiągnąć satysfakcjonujące efekty, ale gwarantuje też wygodę oraz zauważalną oszczędność czasu. Rozwiązanie to sprawdza się zatem zarówno w przypadku pracowników firm, jak i wśród osób prywatnych, które cenią sobie takie udogodnienia.

  Oferujemy możliwość odbywania lekcji o różnych porach, w warunkach, które odpowiadają naszym kursantom. Jeśli chcesz uczyć się języków obcych, będąc w domu i siedząc w wygodnym fotelu, trafiłeś we właściwe miejsce. Aby odbyć wirtualne spotkanie z naszym lektorem, potrzebować będziesz jedynie komputera z dostępem do internetu.

  Zachęcamy do korzystania z wolności i elastyczności, jaką gwarantuje nauka przy użyciu naszej nowoczesnej metody dydaktycznej.

  Przyjazna atmosfera nauki

  Nie od dziś wiadomo, że przyjazna atmosfera nauki jest okolicznością, która pozytywnie wpływa na osiąganie lepszych rezultatów. Zaangażowane podejście obu stron oraz dobry kontakt ucznia z nauczycielem tworzą optymalne warunki do notowania wymiernych postępów. W przypadku korzystania z naszej metody e-learningowej, otrzymujesz gwarancję, że wykwalifikowana kadra lektorska dołoży wszelkich starań, aby pomóc Ci w realizacji Twoich naukowych postanowień.

  Doświadczenie w nauczaniu przez internet oraz najwyższa pod względem merytorycznym jakość to fundamenty, na których budujemy nasz system codziennej pracy. Z należytą sumiennością wykorzystujemy najnowocześniejsze techniki multimedialne i działamy w taki sposób, aby starannie dostosowane do uczestników kursy przyniosły pożądane przez nich efekty.

  Lata działania w tym zakresie sprawiły, że naszą pracę doceniło już wiele osób oraz przedsiębiorstw. Dbając o przyjazną atmosferę i odpowiednie warunki do nauki, stworzyliśmy ofertę, która wpisuje się w oczekiwania osób, zainteresowanych kursami językowymi. Serdecznie zachęcamy do kontaktu i pierwszego spotkania z naszym nauczycielem. Do jego odbycia niezbędny będzie jedynie komputer z dostępem do internetu.