• Nauka języków online

  Niemiecki, angielski, chiński i nie tylko


  Sprawdź ofertę

 • Przedmioty

  Język angielski

  Zobacz

  Język angielski

  Angielski osiągnął obecnie status lingua franca. Co to dla nas znaczy? Oznacza to po prostu, że jest on wszechobecny w otaczającej nas rzeczywistości. Z językiem angielskim mamy kontakt wszędzie czy to w szkole, w domu, oglądając telewizję lub przeglądając Internet, w pracy komunikując się z klientami. Każdy aspekt naszego życia jest do pewnego stopnia spleciony z językiem Szekspira. Jednak niektórzy uczniowie podczas swojej nauki zderzają się ze ścianą frustracji, zwłaszcza jeśli chodzi o gramatykę języka angielskiego. Tak, możesz być przytłoczony nadmiarem czasów, tak, możesz czuć dreszcze na samą myśl o zdaniach warunkowych, ale nie popadaj w czarną rozpacz z tego powodu! Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Dzięki naszej pomocy nauka stanie się twoją ulubioną rozrywką, a my pomożemy ci znaleźć wyjście z tego labiryntu gramatyki języka angielskiego. Nasza kadra lektorska może zaoferować lekcje dla pojedynczych kursantów lub dla grup. Jesteśmy gotowi pomóc Ci nauczyć się angielskiego na własny użytek lub przygotować się pod kątem określonego celu, takiego jak certyfikat Cambridge ESOL lub egzaminy maturalne. Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my zajmiemy się resztą!


  Język chiński

  Zobacz

  Język chiński

  Nie jest tajemnicą, że Chiny posiadają obecnie najpotężniejszą gospodarkę na świecie. W związku z tym faktem nie może dziwić to, jak popularna stała się nauka języka, który obowiązuje na co dzień właśnie w Państwie Środka.  Posiadanie umiejętności w tym zakresie znacząco ułatwia komunikację z chińskimi firmami i może stanowić w dzisiejszych czasach ogromny atut w CV. Zachęcamy, aby rozpocząć z nami naukę najczęściej używanego języka na świecie i opanować tę niezwykle przydatną umiejętność. Takie działanie pomoże Ci wyposażyć się w nowoczesne i pożądane na rynku narzędzie, które może znacząco wpłynąć na Twoją przyszłość zawodową.

  Język niemiecki

  Zobacz

  Język niemiecki

  Usytuowanie geograficzne Polski i długa granica z Niemcami sprawia, że bardzo często – zarówno prywatnie, jak i zawodowo – mamy kontakt z przedstawicielami tej nacji. Sprawne posługiwanie się językiem niemieckim jest zatem narzędziem, które może okazać się na co dzień bardzo pomocne. Naukę tego wyjątkowo popularnego w Europie języka prowadzimy w odpowiedzi na różne stopnie zapotrzebowania. W naszej ofercie znajdują się zatem standardowe korepetycje i nauka podstaw, ale też doskonalenie swobodnej komunikacji czy profesjonalne przygotowanie do matury oraz egzaminów specjalistycznych. Naszych uczniów szykujemy też między innymi do uzyskania certyfikatu Goethe Institut. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z możliwości nauki niemieckiego i znaczące rozwinięcie swoich umiejętności, dotyczących właśnie tego języka.    

  Język polski

  Zobacz

  Język polski

  Język polski stanowi w naszym kraju naturalna forma kontaktu. Używamy go na co dzień, a jego obecność objawia się w zasadzie w każdej dziedzinie życia. Doskonalenie tego narzędzia komunikacyjnego może odbywać się na wielu poziomach. Nasi doświadczeni nauczyciele prowadza korepetycje dla uczniów, przygotowują do egzaminów ósmoklasisty oraz matur, a także służą wsparciem dla studentów kierunków polonistycznych. Doskonale zdajemy sobie również sprawę z tego, jakie trudności dla cudzoziemców stanowi nauka naszego języka. To właśnie dlatego wychodzimy z propozycja zajęć dla obcokrajowców. Posiadamy odpowiednie umiejętności, dzięki którym najpierw pomagamy opanować podstawy, a później uczymy swobodnej komunikacji i bezproblemowego porozumiewania się w języku polskim.

  Język norweski

  Zobacz

  Język norweski

  Nauka języka norweskiego w ostatnich czasach zdecydowanie zyskuje na popularności. Sporo naszych rodaków decyduje się na wyjazdy zarobkowe do Skandynawii, a opanowanie umiejętności porozumiewania się w języku norweskim znacząco ułatwia też komunikację w takich krajach jak Szwecja i Dania, gdzie te dialekty są stosunkowo podobne i posiadają wiele części wspólnych. Prezentowany przez nas system nauczania oferuje lekcje na wszystkich poziomach zaawansowania, rozpoczynając już od absolutnych podstaw. Skorzystaj z naszej propozycji i rozpocznij naukę języka norweskiego już dziś.

  Język hiszpański

  Zobacz

  Język hiszpański

  Język hiszpański jest obecnie jednym z najpopularniejszych języków na świecie. Nic dziwnego, w ten sposób porozumiewamy się przecież nie tylko z Hiszpanami, ale też chociażby z przedstawicielami państw Ameryki Południowej. Szacuje się, że liczba ludzi, którzy posługują się tym językiem wynosi w tej chwili ponad pół miliarda osób. Opanowanie tej umiejętności z całą pewnością jest zatem wartościowe i może okazać się bardzo przydatne w różnych aspektach naszego życia. My oferujemy doskonalenie posługiwania się językiem hiszpańskim na dowolnym poziomie zaawansowania. Pomożemy opanować podstawy, nauczymy swobodnej komunikacji, przygotujemy do prowadzenia zaawansowanych rozmów na specjalistyczne tematy. Zachęcamy do skorzystania z oferty i rozpoczęcia wspólnie z nami pięknej przygody z językiem hiszpańskim.

  Język włoski

  Zobacz

  Język włoski

  Nauka języka włoskiego w Polsce nadal pozostaje w pewnym sensie niszowa, a to z kolei sprawia, że może być bardzo cenna. Wiele osób stawia na angielski, hiszpański czy niemiecki, przez co ludzi, którzy potrafią porozumiewać się po włosku jest stosunkowo niedużo. My prowadzimy naukę tego języka na wszystkich stopniach zaawansowania. Niezależnie od tego czy chcesz poznać jedynie podstawy czy opanować umiejętność płynnej komunikacji, trafiłeś we właściwe miejsce. Nasza doświadczona kadra lektorska dołoży wszelkich starań, aby lekcje były efektywne i żebyś osiągnął maksimum celów, które sobie wyznaczyłeś.

  Język francuski

  Zobacz

  Język francuski

  Umiejętność swobodnej komunikacji w języku francuskim może okazać się naprawdę wielką wartością. Francja to kraj bardzo przywiązany do swojego języka, jednocześnie niechętnie uczący się innych dialektów.  Wielu mieszkańców tego państwa nie przykłada większej wagi do nauki choćby angielskiego i jest przekonana, że władanie francuskim w zupełności wystarczy. Takie podejście sprawia, że kontakty z przedstawicielami tej nacji – zarówno personalne, jak i biznesowe – napotykają często barierę, która jest trudna do sforsowania. Następstwem tego stanu rzeczy jest rynkowe zapotrzebowanie na osoby, które władają właśnie francuskim. Podczas naszych lekcji nie tylko poznasz podstawy, ale też nauczysz się swobodnie komunikować w tym języku.

  Matematyka IB

  Zobacz

  Matematyka IB

  Matematyka, nie bez przyczyny zwana przecież królową nauk, polega przede wszystkim na rozumowaniu i wyciąganiu wniosków. Do osiągnięcia sukcesów na tym polu niezbędne jest właściwe zrozumienie jej mechanizmów i umiejętne wykorzystywanie narzędzi, które oferuje. Podstawowym celem naszej kadry lektorskiej jest wspieranie uczniów w tym procesie i tłumaczenie im w przystępny sposób wszystkich matematycznych zawiłości. Nasi wykwalifikowani fachowcy pomogą Ci zrozumieć i wykorzystać matematykę na każdym poziomie zaawansowania – od standardowych korepetycji, przez międzynarodową maturę, aż po specjalistyczne egzaminy z tej dziedziny.

  Chemia IB

  Zobacz

  Chemia IB

  Prezentowany przez nas system e-tutoringowy nie wiąże się wyłącznie z nauką języków obcych. Naszą ofertę rozszerzyliśmy także o zajęcia z chemii. Jako wykwalifikowany specjalista z tej dziedziny, zachęcam do uczestnictwa w lekcjach na dowolnym poziomie zaawansowania.

  Uzyskanie tytułu magistra inżyniera na Wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej w Szczecinie pozwoliło mi zdobyć niezbędne kwalifikacje, aby móc przekazywać wiedzę w tym zakresie uczniom oraz studentom. Wysoki poziom posługiwania się językiem angielskim sprawia natomiast, że tego typu zajęcia mogą odbywać się właśnie z jego pełnym wykorzystaniem.

  W związku z powyższym, w naszej ofercie możemy uwzględnić nie tylko standardowe korepetycje z chemii na zróżnicowanych poziomach nauczania, ale też profesjonalne przygotowanie do matury międzynarodowej z tego przedmiotu oraz do specjalistycznych egzaminów technicznych w języku polskim i angielskim.

  Skontaktuj się z nami, a my pokażemy Ci, jak efektywna może być nauka chemii.

  Biologia

  Zobacz

  Biologia

  Biologia to jedna z dziedzin nauki, która wiążę się z koniecznością przyswojenia bardzo dużej ilości materiału. Doświadczona kadra lektorska naszego zespołu wychodzi z propozycją, aby w tym procesie pomóc. Wykwalifikowani i uznani specjaliści w tej dziedzinie chętnie podzielą się wiedzą w przystępny sposób i sprawią, że nauka biologii będzie naprawdę efektywna. Oferujemy fachowe wsparcie na każdym poziomie zaawansowania – od zwykłych korepetycji dla uczniów, aż po profesjonalne przygotowanie do międzynarodowej matury czy specjalistycznych egzaminów. 

  Architektura

  Zobacz

  Architektura

  Kreowanie przestrzeni oraz sukcesywne nadawanie realnych kształtów kolejnym pomysłom, to jedna z bardziej inspirujących dziedzin ludzkiego życia. Oferowany przez nas internetowy kurs z architektury to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy podjęli decyzję o rozwijaniu się właśnie w tym kierunku.

  Skorzystanie z naszej oferty pomaga merytorycznie przygotować się do studiów, stworzyć profesjonalne i niebanalne portfolio, a także stanowi znakomite źródło praktycznej wiedzy dla dzieci, młodzieży i studentów, którzy chcą uczyć się rysunku. Dodatkowej wartości nadaje kursowi fakt, że jest on prowadzony przez uznanego szczecińskiego malarza i akwarelistę, który chętnie dzieli się z uczestnikami swoją wiedzą, umiejętnościami oraz doświadczeniem.

  Wielu uczniów i absolwentów tych wyjątkowych zajęć samodzielnie stawia już teraz kroki w architekturze, pracuje międzynarodowo czy studiuje na renomowanych, zagranicznych uczelniach. Skorzystaj z naszej propozycji, daj się porwać w świat rysunku i czerp przyjemność z inspirujących zajęć, które oferujemy.